Nowy produkt

CANDYLOCKS PACHNĄCE WŁOSY LALECZKA + AKCESORIA 6052311

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 2 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 2 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 0,40 zł.

Producent Spin Master

Lalki i akcesoria

Spin Master

60523111003948

24,99 zł

Dodaj do listy życzeń

Kto skrywa się za włosami z waty cukrowej?

  • Candylocks

3Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!

Opis produktu

To Candylocks, pachnące kolekcjonerskie lalki z włosami tak miękkimi, że wyglądają jak prawdziwa wata cukrowa! Candylocks, owinięta w długie, pachnące, kolorowe włosy - to niespodzianka, ukryta w każdym opakowaniu! Otwórz opakowanie o kształcie loda na patyku i rozwiń włosy lalki, aby odkryć, która Candylocks znajduje się w środku! W drugim, nowym sezonie laleczek Candylocks, do zebrania jest 16 lalek. Każda ma inny zapach, słodkie imię, a przede wszystkim włosy w kolorze ombre! Te urocze laleczki mają specjalne stroje, które pasują do ich motywu; a dzięki pysznym zapachom takim jak m.in.: wanilia, jabłko czy wata cukrowa, Candylocks pachną tak słodko, jak wyglądają! Wyjątkowa tekstura długich włosów Candylocks sprawia, że łatwo się je stylizuje, a fryzura utrzymuje swój kształt i nie rozpada się. Twórz warkocze i koki, zakręcone fryzury i kucyki - możliwości są nieograniczone! W zestawie znajduje się sześć zaskakujących akcesoriów! Znajdziesz tu klejnoty do włosów, akcesoria do zakręcania włosów i przypinki do włosów pasujące do motywu lalki! Zbierz wszystkie lalki Candylocks i ciesz się słodką zabawą!

Druga seria fantastycznych laleczek Candylocks to aż 16 modeli do kolekcjonowania – zbierz je wszystkie i zorganizuj profesjonalny salon fryzjerski dla wszystkich swoich przyjaciółek.

Laleczka jest niespodzianką, posiadającą różne wzory i kolory - wybór jest losowy. Ilustracje poglądowe i mogą przedstawiać jedną z istniejących wersji. Cena dotyczy 1 szt.

Cechy produkty:

  • Lalka podstawowa Candylocks
  • Posiada długie, kolorowe, pachnące włosy inspirowane watą cukrową
  • Unikalna tekstura włosów sprawia, że zachowują swój kształt i się nie rozpadają
  • Oryginalne opakowanie w kształcie "loda na patyku"
  • 6 akcesoriów nawiązujących do motywu lalki
  • Plakat kolekcjonerski
  • Produkt wysyłany losowo
  • Wiek dziecka: 5 lat+
Komentarze produktu

Bądź pierwszym który napisze recenzję!

Napisz opinię
CANDYLOCKS PACHNĄCE WŁOSY LALECZKA + AKCESORIA 6052311

CANDYLOCKS PACHNĄCE WŁOSY LALECZKA + AKCESORIA 6052311

Kto skrywa się za włosami z waty cukrowej?

Inne produkty w tej kategorii