Nowy produkt

VTECH MIŚ LUMIŚ 60833

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 8 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 8 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 1,60 zł.

Producent VTech

Zabawki edukacyjne

VTech

608331009035

89,99 zł

Dodaj do listy życzeń

Miś Lumiś to uroczy i słodki pluszowy przyjaciel, który uspokoi maluszka, a delikatne światełka i kojące melodie utulą dziecko do snu.

  • Vtech

5Przedmioty

Opis produktu

Miś Lumiś ma podświetlającą się buzię, pełniącą funkcję lampki. Delikatne światło migocze w rytm melodii, dostarczając maluszkowi pozytywnych wrażeń. Wspaniały towarzysz miś Przytulanka, który za dnia bawi i uczy dziecka wrażliwości, a w nocy koi przyjemnymi melodiami i dźwiękami natury, daje poczucie bezpieczeństwa, dzięki delikatnym efektom świetlnym pomaga szybciej i spokojniej zasnąć. Ponadto zabawka posiada przełącznik czasomierza odtwarzania melodii (15 lub 30 minut), trzystopniową regulację intensywności światła, regulację poziomu głośności dźwięków oraz funkcja automatycznego wyłączania, co oszczędza baterie.

Cechy produktu:

  • Polska wersja językowa
  • Ponad 70 dźwięków, melodii, piosenek i fraz
  • Emituje światło i dźwięk
  • Wysokość zabawki: około 26,0 cm
  • Rekomendowany wiek dziecka: 0+
  • Zasilanie: baterie 2 x AA (załączone testowe)
  • Wymiary opakowania: 28,0 x 20,0 x 12,0 cm

Zabawki Vtech Baby adresowane są do najmłodszych dzieci w wieku 0-36 miesięcy. Wprowadzają dzieci w świat kolorów, kształtów, wesołych melodii, prostych rymowanek i nazw przedmiotów. Zachęcają dzieci do powtarzania słów i zwrotów. Zabawy rozwijają umiejętności motoryczne, sensoryczne, uczą zasady przyczyny i skutku. Vtech bawi i uczy od pierwszych miesięcy życia.

Komentarze produktu

Bądź pierwszym który napisze recenzję!

Napisz opinię
VTECH MIŚ LUMIŚ 60833

VTECH MIŚ LUMIŚ 60833

Miś Lumiś to uroczy i słodki pluszowy przyjaciel, który uspokoi maluszka, a delikatne światełka i kojące melodie utulą dziecko do snu.

Inne produkty w tej kategorii