WARUNKI PŁATNOŚCI
1. Za pobraniem - płacą Państwo kurierowi w momencie odbioru przesyłki.
2. Przedpłata - zapłaty dokonują Państwo po złożeniu zamówienia, przelewem
na nasze konto:

Firma Usługowa ADI-TRANS, ul. Ks. Turka 11/3, 30-717 Kraków, Polska
Numer konta bankowego: 51 1050 1445 1000 0097 1671 8532
Towar zostanie wysłany do Państwa w ciągu 48 godzin od otrzymania zapłaty.


WARUNKI DOSTAWY
1. Nasze towary dostarczamy wyłącznie do Polski, lub po wcześniejszym kontakcie e-mail również na terenie UE. Dostawa realizowana jest wyłącznie za pośrednictwem firmy DPD. Jest możliwość osobistego odbioru zamówionego towaru w naszym sklepie przy ul. Porucznika Halszki 28/LU4, 30-611 Kraków.

Koszty wysyłki na terenie Polski wynoszą:

Kurier DPD:
- przedpłata - 15 PLN
- pobranie - 19 PLN

Paczkomaty InPost:
- przedpłata - 12 PLN
- pobranie - 16 PLN

Od kwoty 500 zł wysyłka na terenie Polski gratis.

Zamawiając dostawę do domu, możecie Państwo zapłacić za zamówiony towar gotówką przy odbiorze lub wybrać inną formę płatności:

• Przedpłata przelewem (Numer konta bankowego: 51 1050 1445 1000 0097 1671 8532
• Za pobraniem (Płacąc kurierowi w gotówce)
• Karta kredytowa (Poprzez system PayPal, PayU lub osobiście w siedzibie sklepu przy ul. Porucznika Halszki 28/LU4, 30-611 Kraków)
• PayPal
• PayU
• Możliwy odbiór osobisty w siedzibie sklepu, płatność kartą lub gotówką.

Karta kredytowa zostaje obciążona w momencie wysyłki towaru.

Kupując z zagranicy oferujemy wyłączenie płatność Kartą kredytową lub za pomocą PayPal.


CZAS DOSTAWY
Wszystkie sprzedawane towary staramy się Państwu dostarczyć jak najszybciej.
Dostawa realizowana jest za pośrednictwem:  firmy kurierskiej DPD – czas dostawy maksymalnie 48 godziny robocze; Paczkomaty InPost – czas dostawy maksymalnie 48 godziny robocze.
W szczególnych przypadkach termin dostawy, z przyczyn niezależnych od nas może się wydłużyć. Zawsze postaramy się Państwa możliwie wcześnie o tym poinformować.

UWAGA! - Do terminów dostaw nie wlicza się sobót, niedziel oraz świąt.

PRAWO DO ODSTĄPIENIA OD UMOWY

Pouczenia o odstąpieniu od umowy

Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie ostatniej z rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie ostatniej z rzeczy.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas (Firma Usługowa "ADI-TRANS" Janusz Heretyk, ul. Ks. Turka 11/3, 30-717 Kraków, Polska. NIP: 679-103-33-35, Tel: +48 668-338-491, e-mail: [email protected]) o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną). Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Skutki odstąpienia od umowy

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Proszę odesłać lub przekazać nam rzecz, niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni. Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

  • Prawo do odstąpienia od umowy przez konsumenta jest wyłączone w poniższych przypadkach:
  • umów, w których przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb;
  • umów, w których przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;

Wzór formularza odstąpienia od umowy

(formularz ten należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy)

- Zwroty kierować na adres: Sklep Modny Dzieciak ul. Porucznika Halszki 28, 30-611 Kraków Tel: +48 668-338-491, e-mail: [email protected]

- Ja/My(*) niniejszym informuję/informujemy(*) o moim/naszym odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy(*) umowy dostawy następujących rzeczy(*) umowy o dzieło polegającej na wykonaniu następujących rzeczy(*)/o świadczenie następującej usługi(*)

- Data zawarcia umowy(*)/odbioru(*)

- Imię i nazwisko konsumenta(-ów)

- Adres konsumenta(-ów)

- Podpis konsumenta(-ów) (tylko jeżeli formularz jest przesyłany w wersji papierowej)

- Data

(*) Niepotrzebne skreślić.


Oświadczenie o odstąpieniu od umowy - Pobierz PDF