Wybierz kategorię

Najczęściej kupowane

Lista produktów producenta: Shoeps

Spraw, by Twoje buty wyglądały świetnie i stały się niesamowicie wygodne! Shoeps to holenderskie, elastyczne, silikonowe sznurówki bez wiązania, innowacyjny produkt do butów dla dzieci i dorosłych. Jeden ich rozmiar z powodzeniem może być używany w małych bucikach oraz w butach osób dorosłych. Wszystko za sprawą silikonowego, elastycznego komponentu, który odpowiada za komfort użytkowy produktu.

Shoeps pracują razem ze stopami, rozciągają się i kurczą w rytmie stawianych kroków. Największą ich zaletą jest to, że wystarczy je raz założyć do obuwia i zapomnieć o wiązaniu. Nie rozwiązują się tak, jak zwykłe sznurowadła. Dzięki swoim właściwościom idealnie nadają się do butów osób aktywnych. Bieganie, jazda na rowerze, hulajnodze, gra w piłkę czy tenisa, teraz są bezpieczne. Już nic nie przeszkodzi nikomu w dobrej zabawie, w treningu czy zawodach. Odwiedź nasz sklep internetowy.


Dowolność w zakładaniu sprawia, że to my jesteśmy kreatorami mody. Sami decydujemy o tym jaki wzór z nich ułożyć. Co więcej, raz założone mogą być wyjęte i przełożone do innych butów. Klienci naszego sklepu internetowego mogą wybierać spośród wielu wersji: jednokolorowych, wielokolorowych, zmieniających kolor, świecących w ciemności i ozdobnych. Nie zastanawiajcie się długo, tylko czym prędzej kupcie parę holenderskich, elastycznych sznurówek z silikonu. Gwarantujemy, że nie będziecie chcieli ich wyjąć z butów.

Więcej
Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów
Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów