Sylvanian families

Najczęściej kupowane

Sylvanian families

W naszej stałej ofercie handlowej znajdziesz najpopularniejsze na świecie zabawki Sylvanian families. To linia figurek kolekcjonerskich, która przedstawia zabawne, codzienne perypetie rodziny królików oraz ich przyjaciół, znajomych zamieszkujących na peryferiach dużego miasta. Kolekcja figurek Sylvanian families została stworzona w 1985 roku, w Japonii, przez firmę Epoch. W późniejszych latach, oprócz figurek zaczęto także projektować domki wiejskie i miejskie oraz zestawy i akcesoria do ich wyposażenia. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych najmłodszych klientów proponujemy zróżnicowaną kolekcję produktów Sylvanian families. Wśród nich znajdziesz te, inspirowane brytyjskim serialem animowanym pod tytułem Stories of Sylvanian families, a także serią odcinków Leśna rodzina z 2018 roku. Polecane przez nas figurki Sylvanian families, z pewnością zainteresują Twoją pociechę i urozmaicą jej codzienne zabawy. To wyroby licencjonowane, które zostały wykonane z nietoksycznych komponentów.

Zabawki Sylvanian families, to kategoria produktów skierowana do dzieci, które są zafascynowane tymi kreskówkowymi bohaterami. Oferowane przez nas zabawki Sylvanian families są dostępne na naszej stronie internetowej w bardzo korzystnej cenie. Możesz zdecydować się na domek wiejski Sylvian Familles lub też wybrać nieco droższą wersję domku z bezpiecznym oświetleniem wewnętrznym, który przypomina amerykańskie domy z przedmieścia. Na uwagę zasługuje także kolekcja figurek Maluchy na zakupach Sylvian Familles, która nawiązuje do popularnej serii filmów, cieszących się popularnością wśród dziecięcych telewidzów.

W tej kategorii nie ma produktów.Polecane przez nas figurki i akcesoria Sylvanian families, to pomysł na wspaniały upominek dla dziecka z okazji jego urodzin, a także Świąt Bożego Narodzenia czy Dnia Dziecka. Figurki oraz wyposażenie domków Sylvanian families mogą być także inspiracją prezentu na Wielkanoc. W naszym sklepie internetowym znajdziesz kolekcję figurek Maluchy na zakupach Sylvanian families, a także domki wiejskie oraz domki miejskie z oświetleniem z tej serii. Posiadamy także zestaw Sylvanian families Siostra królików oraz Ławka i fontanna. W naszej ofercie handlowej znajdują się również zestawy przenośne Sylvanian families, takie jak Wiewiórka na wycieczce oraz Sylvanian families Przenośny piesek na zjeżdżalni. Dla przedszkolaków proponujemy zestaw do pokoju dziecięcego Sylvanian families oraz wózek spacerowy do przewożenia lalek. W kolekcji figurek i akcesoriów Sylvanian families znajdziesz także pluszowe maskotki. Dzięki naszej bogatej ofercie handlowej każda pociecha może stworzyć własną kolekcję figurek i pluszaków Sylvanian families.

Oferowane przez nasz sklep internetowy zabawki Sylvanian Families są bardzo łatwe do utrzymania w czystości, odporne na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych, a także bezpieczne w użyciu. Warto jest zastanowić się nad zakupem zestawu Sylvanian Families z mamą królików oraz kuchni czy łazienki Sylvanian Families, którą można wykorzystać do zabawy w przedszkolu. Wszystkie produkty z serii Sylvanian Familiessą oznaczone znakiem CE, a także zostały poddane testom jakości.