Katalog

Kolor
Licencja
System
Kolekcja
Kolekcja
Rozmiar Slippers
Rozmiar EU

Najczęściej kupowane

W naszym sklepie modny-dzieciak.pl, znajdziesz takie produkty jak: tornistry szkolne zarówno dla chłopców, jak i dla dziewczynek z oryginalnymi grafikami na przykład z postaciami z ulubionych bajek w super kolorach. Każdy jeden tornister szkolny wykonany jest z najwyższą jakością, która zadowoli każdego wymagającego ucznia. W ofercie znajdują się także wytrzymałe plecaki szkolne, idealne do transportowania wszelkich akcesoriów w drodze do szkoły lub szkolnej wycieczce; nowoczesne plecaki na kółkach Trolley – dzięki którym dzieci nie będą musiały dźwigać ciężarów. Oferujemy także worki szkolne – idealne na buty lub szkolną wycieczkę. Nie zapomnieliśmy również o przedszkolakach – dla nich mamy kolorowe plecaki przedszkolne z oryginalnymi grafikami bohaterów bajek dziecięcych i wzorami dla dziewczynek oraz chłopców.

Szkoła

Artykuły szkolne dla dziewczynek i chłopców w pełnej ofercie produktowej. Najwyższej jakości ergonomiczne tornistry, plecaki szkolne i przedszkolne, bidony i śniadaniówki, plecaki na kółkach trolley, torby sportowe, torebki i walizki podróżne. Artykuły piśmiennicze, do kolorowania i malowania oraz modelowania.

W naszej ofercie znajdą również wszystkie niezbędne rzeczy, z których można skompletować pełną szkolną wyprawkę. Przygotowanie dzieci do szkoły, szczególnie, jeśli dzieci idą do pierwszej klasy, jest niezwykle ważne – zarówno dla nich samych, jak i dla rodziców to ogromne wydarzenie i wielkie przeżycie. Dlatego, by je dobrze przygotować do pierwszego dnia szkoły konieczne są podstawowe rzeczy, takie jak tornister szkolny, plecak szkolny, piórnik i jego wyposażenie. W naszym sklepie znajdą Państwo cały szereg niezbędnych produktów i ogromny wybór rzeczy zarówno dla chłopców, jak i dla dziewczynek. Wszystkie produkty wykonane zostały z najwyższej jakości materiałów, z niezwykłą dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. U nas znajdziesz produkty tylko renomowanych i cenionych producentów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą – zapewniamy, że każdy, nawet najbardziej wymagający klient, będzie usatysfakcjonowany i znajdzie wszystko co najlepsze dla swojego dziecka.

Pokazuje 1 - 36 z 983 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 983 elementów


Nasza oferta bogata jest również w najważniejsze elementy, w które powinny zostać wyposażone plecaki każdego dziecka uczęszczającego do szkoły. Podstawą jest bidon i pudełko śniadaniowe dla dziecka, które może w nim bezpiecznie nosić drugie śniadanie do szkoły, bez żadnych obaw, że napój się rozleje, a jedzenie pobrudzi wnętrze plecaka. W naszym sklepie znajdą Państwo także różnego rodzaju piórniki dla chłopców i dziewczynek z wyposażeniem, bez wyposażenia, pojedyncze, podwójne, potrójne, tuby i saszetki; oryginalne pióra wieczne lub kulkowe, długopisy żelowe i olejowe, kredki; specjalistyczne artykuły do rysowania, szkicowania, kreślenia i kaligrafii; wszelkie inne niezbędne przybory szkolne; zeszyty, notesy, notatniki, kołozeszyty, pamiętniki, naklejki oraz wszelkie artykuły papiernicze, a także wysokiej jakości, markery, mazaki, brushmarkery, cienkopisy oraz wszelkie artykuły kreślarskie.

W kategorii szkoła znajdą Państwo również inne przydatne rzeczy, takie jak: najmodniejsze i nowoczesne torebki dziewczęce, stylowe kuferki na drobiazgi dla dziewczynek, torby na zakupy, torby sportowe idealne na basen lub wycieczkę, portmonetki oraz nowoczesne walizki podróżne na kółkach trolley zapewnią komfortowe transportowanie podczas podróży.