Aquabeads

Najczęściej kupowane

Aquabeads

W naszym sklepie internetowym znajdziesz zestawy AQUABEADS, czyli produkty, dzięki którym dziecko może kreatywnie spędza

wolny czas. Są polecane dzieciom od 4 roku życia. Oferujemy Ci możliwość zakupu oryginalnych zestawów koralików AQUABEADS, które przeniosą Twoje dziecko w bajkowy świat i pozwolą mu na tworzenie autorskiej biżuterii, a także grafiki składającej się z wielu, mieniących się, różnokolorowych koralików. Polecane przez nas zestawy AQUABEADS umożliwiają własnoręczne wykonywanie wspaniałych figurek, takich jak pałac, tęcza, drzewo czy jednorożec. Wszystkie zestawy AQUABEADS, które zamówisz za pośrednictwem naszej strony internetowej, są bezpieczne dla zdrowia dziecka, ponieważ są nietoksyczne i nie wymagają używania kleju, żelazka, a także ostro zakończonych narzędzi. Oferowane przez nas koraliki AQUABEADS, to wyjątkowy produkt, który umożliwia zaprojektowanie autorskich obrazków, mogących w późniejszym czasie ozdobić ściany pokoju Twojego dziecka. Wszystkie zestawy AQUABEADS są dostępne w naszym sklepie internetowym, w bardzo atrakcyjnej cenie.

Zabawki Aquabeads,które znajdziesz w naszym sklepie internetowym, to produkty służące do kreatywnego spędzania wolnego czasu. Dzięki różnym zestawom tych zabawek Twoje dziecko może samodzielnie wykonać obrazki z wielokolorowych koralików, a także nauczyć się robótek ręcznych bez używania ostro zakończonych przedmiotów. W naszym sklepie znajdziesz akcesoria Aquabeads służące do wykonywania biżuterii DIY, a także obrazków. Możesz także wybrać podkładkę do układania Aquabeads, która ułatwi Twojemu dziecku zaprojektowanie własnej grafiki z połyskujących w świetle koralików.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji


Produkty sygnowany nazwą AQUABEADS mogą być wykorzystywane do kreatywnej zabawy, nie tylko w domu, ale również w placówkach edukacyjnych, takich jak przedszkola i szkoły podstawowe. Szablony AQUABEADS przydadzą się także opiekunom świetlic środowiskowych, a także terapeutom prowadzącym zajęcia w poradniach i przychodniach zdrowia. Oferowane przez nas akcesoria AQUABEADS mogą posłużyć również do wykonania oryginalnie wyglądającej biżuterii DIY. Dzięki nim każda dziewczynka może poczuć się niczym mała księżniczka i nosić mieniące się w słońcu bransoletki oraz naszyjniki złożone z perfekcyjnie wykonanych, wielobarwnych koralików. W naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroki wybór produktów AQUABEADS. Możesz zamówić podkładki do układania AQUABEADS, a także zestawy do robótek ręcznych na zajęcia z praktyczno - techniczne oraz plastykę. Akcesoria AQUABEADS - licencjonowane wyroby od najlepszych producentów.

Polecane przez nas zestawy DIY Aquabeads rozwijają zdolności manualne każdego dziecka, a także jego zmysł artystyczny i poczucie piękna. Dostępne w naszej ofercie internetowej szablony ABC i 1,2,3 Aquabeads pomagają dziecku rozpoznawać litery i cyfry alfabetu, a także właściwie nazywać poszczególne kolory. Korzystanie z takich wyrobów, jak zabawki Aquabeads nie wymaga posiadania żadnych dodatkowych akcesoriów. Każdy pojedynczy zestaw Aquabeads zawiera wszystkie niezbędne elementy, potrzebne do wykonania grafiki z mieniących się koralików