Nowy produkt

SYLVANIAN FAMILIES ZAMKOWE PRZEDSZKOLE 5316

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 16 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 16 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 3,20 zł.

Producent Epoch

Figurki

Epoch

53161008438

169,99 zł

Dodaj do listy życzeń

W zamkowym przedszkolu Sylvanian Families wszystkim dzieciom z rodziny Sylvanian dopisuje humor.

  • Sylvanian Families

9Przedmioty

Opis produktu

Tutaj maluchy mogą szaleć i bawić się cały dzień. Mogą się huśtać, bujać i zjeżdżać na zjeżdżalni. Huśtawkę rownoważnię można przekształcić w stół z dwoma taboretami, przy którym dzieci mogą czytać książki. Zjeżdżalnię można przymocować do zewnętrznej ściany lub ustawić osobno na stojakach. Przedszkole „Zamek” z serii Sylvanian Families ma dwa piętra pełne niespodzianek. Dzieci mogą również uczestniczyć w lekcji muzyki przy fortepianie. Domek można ustawiać na platformie w różnych pozycjach, dzięki czemu jest więcej miejsca na zabawę w środku lub na terenie przed przedszkolem. Chorągiewki, wieżyczki i wnętrze są uroczo ozdobione licznymi detalami. W zestawie jest przedszkole „Zamek”, zjeżdżalnia, huśtawka, fortepian, huśtawka wagowa z możliwością zmiany w stół z taboretami i inne akcesoria.

Cechy produktu:

  • Baby Castle Nursery 5316
  • Przedszkole „Zamek” 
  • Akcesoria
  • Rekomendowany wiek dziecka: 3 lata+
  • Wymiary opakowania: 29,0 x 25,0 x 18,0 cm
  • Zestaw nie zawiera figurek

Zbuduj swoją własną krainę Sylvanian Families, korzystając z łączonych ze sobą produktów! Asortyment Sylvanian Families zawiera szeroki wybór produktów, w tym różne szczegółowo wykonane domy, sklepy, meble i akcesoria. Niektóre produkty można nawet połączyć z innymi i stworzyć własną piękną ulicę. Skorzystaj z legendy katalogu, aby zobaczyć, które produkty można łączyć z innymi!

Marka Sylvanian Families powstała w Japonii i zyskała status kultowej zabawki lat 80-tych. Produkty marki Sylvanian Families są sprzedawane w ponad 50 krajach, co daje jej prawdziwie globalny zasięg. Dotychczas na całym świecie sprzedano ponad 100 milionów figurek Sylvanian Families.

Komentarze produktu

Bądź pierwszym który napisze recenzję!

Napisz opinię
SYLVANIAN FAMILIES ZAMKOWE PRZEDSZKOLE 5316

SYLVANIAN FAMILIES ZAMKOWE PRZEDSZKOLE 5316

W zamkowym przedszkolu Sylvanian Families wszystkim dzieciom z rodziny Sylvanian dopisuje humor.

Inne produkty w tej kategorii