Opinie o Nas
 • Darmowa dostawa
  Powyżej 500 zł
 • Odbiór osobisty
  w sklepie stacjonarnym
 • Zamów telefonicznie
  +48 662 115 705
 • Szybka realizacja
  Wysyłka zazwyczej w 48h

Nowy produkt

K'NEX IMAGINE ZESTAW KONSTRUKCYJNY RAKIETOWY SAMOCHÓD

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 2 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 2 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 0,40 zł.

K'nex

24,99 zł

-5,00 zł

29,99 zł

Dodaj do listy życzeń

Pomóż swoim dzieciom zapoznać się z nieskończonymi możliwościami budowania za pomocą Rakietowego Samochodu - zestaw konstrukcyjny!

 • K'nex

99Przedmioty

Opis produktu

Ten zestaw budowlany firmy K'NEX zawiera 74 różne elementy w postaci prętów i złączek do tworzenia konstrukcji 3D. Dziecko może rozpocząć od samochodu rakietowego, aby nauczyć się jak elementy tego zestawu zatrzaskują się z kliknięciem a potem konstruować własne pomysły.

W zestawie Rakietowego Samochodu znajduje się łatwa do zrozumienia instrukcja obsługi. Uwolnij kreatywność swojego dziecka, aby mogło stworzyć własne kompletne dzieła! Istnieje też możliwość kombinacji elementów z tego zestawu z dwoma innymi zestawami K'NEX - Samolot Stealth i Motocykl – umożliwiających wykonanie wspaniałych konstrukcji helikoptera!

Ten zestaw budowlany przewidziany jest dla dzieci w wieku od 5 lat. Pomaga dzieciom lepiej zrozumieć tematy zawarte w koncepcie STEAM (science, technology, engineering, arts, and math subjects – nauki przyrodnicze, technologia, inżynieria, sztuka i matma).

Łącząc razem elementy, dzieci dowiadują się jak działa system konstrukcyjny, wzmacniają swoją koordynację ręka-oko, usprawniają motorykę i umiejętność rozwiązywania problemów oraz świadomość przestrzenną. Pręty i złączki K'NEX zostały wykonane w USA z zastosowaniem zasad odpowiedzialności w ekologicznym zakładzie. Przy testowaniu tych zabawek zastosowano najostrzejsze normy jakościowe i bezpieczeństwa w trosce o dobro dziecka.

Wybierz Rakietowy Samochód - zestaw konstrukcyjny jeżeli potrzebujesz zabawki, która nie tylko bawi, ale i uczy!

Cechy produktu:

 • 74 elementów
 • Rekomendowany wiek dziecka : 5 - 10 lat
 • Wymiary opakowania: 15 x 5 x 15 cm

Galeria Video:

LES SKEWIES

Inne produkty w tej kategorii