Nowy produkt

KLOCKI KONSTRUKCYJNE KORBO MARINE 18

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 1 punkt lojalnościowy. Twój koszyk wyniesie 1 punkt może być zamienione na jeden bon o wartości 0,20 zł.

Producent Korbo

Klocki

Korbo

R.14091008413

17,99 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Dodaj do listy życzeń

Korbo Marine 18 to zestaw składający się z 18 elementów, z których można tworzyć konstrukcje nawiązujące do morskich przygód, jak na przykład pirackie armaty czy działka. 

  • Korbo

10Przedmioty

Opis produktu

Technologia klocków Korbo pozwala na wprawienie budowli w ruch dzięki specjalnej korbie. Te kilkanaście elementów zestawu bez problemu łączy się z innymi atrakcyjnymi pakietami marki Korbo, z których tworzenie to czysta przyjemność, ale nie tylko. Zestaw Korbo Marine 18 to doskonałe wprowadzenie do niesamowitego świata klocków, z pomocą których można zbudować wszystko, na co tylko pozwoli wyobraźnia.

Cechy produktu:

  • 18 elementów
  • Instrukcja
  • Rekomendowany wiek dziecka: 3 lata+
  • Wymiary opakowania: 11.5 x 9.5 x 9.5 cm

Współczesne zabawki dostarczają dzieciom rozrywkę na najwyższym poziomie, jednakże zwykle poza zabawą nie wnoszą one dużo więcej do rozwoju dziecka. Odpowiedzią na wielopoziomowe zaspokajanie potrzeb najmłodszych w okresie ich rozwoju są klocki konstrukcyjne Korbo. Zabawki edukacyjne marki Korbo to produkty, które zapewnią doskonałą rozrywkę nie tylko dzieciom, ale także całej rodzinie.

Zestawy klocków konstrukcyjnych, jak na przykład Korbo Marine, składają się z takich elementów, jak koła zębate czy korbki, dzięki czemu, po wybudowaniu obiektu oraz prawidłowemu połączeniu modułów, budowla może zostać wprawiona w ruch za pomocą korbki. Korbo Marine umożliwia budowanie obiektów nawiązujących do tematyki morskiej, jednakże możliwości tworzenia budowli z klocków korbo są nieograniczone. Zestawy łączą się ze sobą pozwalając na konstruowanie niemal wszystkiego, co podpowiada wyobraźnia.

Zabawki edukacyjne Korbo rozwijają kreatywność, rozbudzają pokłady wyobraźni w dzieciach oraz uczą podstawowych zasad technologii. Rozwój dziecka to jedna z głównych idei przyświecająca producentom klocków Korbo. Zabawki te tworzone są według zasady: „pomyśl, zbuduj, zakręć”. Klocki konstrukcyjne to także nauka myślenia przestrzennego oraz myślenia przyczynowo-skutkowego. Klocki Korbo zapewniają rozrywkę, a przez zabawę przekazują ważne treści, które zaowocują w przyszłości.

Komentarze produktu

Bądź pierwszym który napisze recenzję!

Napisz opinię
KLOCKI KONSTRUKCYJNE KORBO MARINE 18

KLOCKI KONSTRUKCYJNE KORBO MARINE 18

Korbo Marine 18 to zestaw składający się z 18 elementów, z których można tworzyć konstrukcje nawiązujące do morskich przygód, jak na przykład pirackie armaty czy działka. 

Zobacz też

Inne produkty w tej kategorii