Nowy produkt

VTECH MIGOCZĄCA KULA-HULA 60103

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 9 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 9 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 1,80 zł.

Producent VTech

Zabawki edukacyjne

VTech

601031006772

99,99 zł

Dodaj do listy życzeń

Migocząca Hula-Kula to interaktywna zabawka dla dzieci, która świetnie stymuluje i zachęca do rozwoju. Zabawka zachwyci Twojego malucha i przygotuje go do stawiania pierwszych kroków.

 • Vtech

1Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

Opis produktu

Radość z odkrywania. Edukacyjna zabawka Migocząca Hula-Kula, świetnie rozbudza ciekawość i chęć do poznawania świata. Maluchy bardzo chętnie sprawdzą jej funkcje i efekty specjalne, a te są naprawdę ciekawe. Po pierwsze – ruch. Specjalnie zaprojektowany mechanizm samoczynnie wprawia kulę w ruch, co stanowi zachętę dla dzieci do rozwijania swojej motoryki i stawiania pierwszych kroków. Maluchy z radością gonią za kulą, za co zostają nagradzane światłami i dźwiękami.

Dodatkowa edukacja poprzez wesołą zabawę. Kiedy dzieci usiądą przy kuli, mogą przyciskać guziki. Usłyszą wówczas nazwy cyfr, zwierzątek, a także zabawne piosenki i melodie. Zabawka zapozna również z podstawowymi kształtami i kolorami. Migocząca Hula-Kula świetnie symuluje zmysł dotyku, dzięki wypukłym zwierzątkom oraz wystającym tasiemkom.

Interaktywna zabawka jest w polskiej wersji językowej i posiada 2 poziomy głośności. Dodatkową wygodą jest automatyczne wyłączenie, w celu oszczędzania baterii.

Migocząca Hula-Kula to wspaniały pomysł na prezent dla małego dziecka. Kula przeznaczona jest dla dziewczynek i chłopców, którzy ukończyli 6 miesiąc życia.


Cechy produktu:

 • Polska wersja językowa - mówi i śpiewa w języku polskim         
 • Dwa poziomy głośności - automatyczne oszczędzanie baterii      
 • Funkcjonalne i trwałe wykonanie - bezpieczeństwo                    
 • Toczy się samodzielnie zachęcając dziecko do ruchu                 
 • Przyciski funkcyjne ze zwierzętami, migające światełka             
 • Biedroneczka, co kręci kółeczka
 • Rekomendowany wiek: 6 - 24 miesięcy                                             
 • Zasilanie: baterie 3 x AA w zestawie                                                              
 • Wymiary zabawki (przybliżone): 16,0 x 16,0 cm                      
 • Wymiary opakowania: 20,3 x 17,8 x 19,0  


Zabawki dziecięce Vtech Baby adresowane są do najmłodszych dzieci w wieku 0-36 miesięcy. Wprowadzają dzieci w świat kolorów, kształtów, wesołych melodii, prostych rymowanek i nazw przedmiotów. Zachęcają dzieci do powtarzania słów i zwrotów. Zabawy rozwijają umiejętności motoryczne, sensoryczne, uczą zasady przyczyny i skutku. Vtech bawi i uczy od pierwszych miesięcy życia.

Komentarze produktu

Bądź pierwszym który napisze recenzję!

Napisz opinię
VTECH MIGOCZĄCA KULA-HULA 60103

VTECH MIGOCZĄCA KULA-HULA 60103

Migocząca Hula-Kula to interaktywna zabawka dla dzieci, która świetnie stymuluje i zachęca do rozwoju. Zabawka zachwyci Twojego malucha i przygotuje go do stawiania pierwszych kroków.

Inne produkty w tej kategorii